Estivita - oficjalny dystrybutor
HAFILLER® w Polsce

Bezpieczeństwo, najwyższa jakość i sterylne warunki; nauka w połączeniu z technologią i pasją dla piękna i zdrowia Pacjentów! Jeśli zastanawiasz się jak tworzony jest kwas hialuronowy, serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższego video! HAFILLER® to doskonałej jakości medyczne preparaty produkowane przez Zhejiang Jingjia Medical Technology Co., Ltd.

W Estivita głęboko wierzymy, że troska o skórę jest wyrazem dbałości nie tylko o swoją urodę, ale przede wszystkim o zdrowie samopoczucie. Nie jest ona przecież jedynie powłoką pod którą znajdują się wszystkie najważniejsze narządy. Sama pełni niezwykle istotną rolę: osłania nasze delikatne organizmy przed wieloma czynnikami biologicznymi, mechanicznymi, termicznymi, chemicznymi i promieniowaniem słonecznymi, zabezpiecza przed odwodnieniem, pozwala nam odczuwać dotyk bliskiej osoby i pierwsze krople wiosennego deszczu. Z punktu widzenia biologii, nie możemy bez niej żyć, dlatego tak istotna jest jej odpowiednia pielęgnacja!

Niestety na naszą skórę mają negatywny wpływ nieubłagane siły: upływ czasu, grawitacja, zanieczyszczone środowisko w którym żyjemy. Z pomocą przychodzą wtedy rewitalizujące i odmładzające zabiegi medycyny estetycznej takie jak wypełnianie kwasem hialuronowym. Działanie HA polega na wiązaniu wody w skórze – jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody! Ma także bardzo silne właściwości pobudzające produkcję kolagenu i elastyny.

Wzrok, to jeden z najważniejszych zmysłów, którym odbieramy bodźce otaczającego nas świata. Upływ czasu również dla niego nie jest łaskawy. Z czasem bywa niezbędna chirurgiczna korekta. Preparaty Hafiller® Aqua doskonale sprawdzają się w chirurgii zaćmy.

HAFILLER® to jakość i bezpieczeństwo

Jakość prepartów potwierdzona europejskimi certyfikatami

Preparaty HAFILLER®  przeszły wszystkie niezbędne testy kliniczne, toksykologiczne, techniczne i spełniają wszystkie wymogi dla produktów medycznych.

Nowoczesna technologia produkcji

Producent HAFILLER® jest jedną z wielu firm będących częścią potężnego koncernu Jingfeng Pharmacuetical będącego profesjonalnym producentem farmaceutyków skoncentrowanym na tworzeniu komponentów dla pełnej ochrony zdrowia.

Szeroki wachlarz preparatów dla Twoich potrzeb

HAFILLER® występuje w pięciu rodzajach, w różnych pojemnościach od 0,5 do 2,0ml. Różnorodność preparatów pozwala na szerokie spektrum działania, ponieważ każdy z pięciu wariantów posiada inną wielkość i liczbę cząsteczek kwasu hialuronowego, czyli inną gęstość i lepkość, inną zdolność absorpcji wody przez co HAFILLER® ułatwia doskonały dobór preparatu i właściwą korekcję.

Wysoka czystość preparatów

HAFILLER® przechodzi potrójny proces sterylizacji – każda partia produktu jest testowana i posiada swoją indywidualną kartę zgodności z normami. Zawartość endotoksyn to mniej niż 0 25 EU/g, co jest zgodne z Europejskimi wymogami.

Kwas hialuronowy jest pozyskiwany metodami biotechnologicznymi z bakterii Streptococcus equi. Zanim zostanie zaaplikowany przez iniekcje skórne zostaje poddany procesom oczyszczania z resztek martwych bakterii. Im wyższy stopień oczyszczenia kwasu tym niższe prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych reakcji uczuleniowych i zapalnych. HAFILLER® jest sieciowany substancją BDDE (1,4-butanediol-diglycydyl-eter), rozkładaną w organizmie człowieka i całkowicie bezpieczną.

Bez ryzyka alergii

Kwas hialuronowy jest pozyskiwany metodami biotechnologicznymi z bakterii Streptococcus equi. Dlatego też jest biozgodny z kwasem hialuronowym w naszym organizmie, nie powoduje alergii i jest bardzo bezpieczny! Nic dziwnego, że szturmem zdobył serca Pacjentów i profesjonalistów medycyny estetycznej na całym świecie!

Technologia SAX-HA™ dla dłuższych efektów

Małe cząsteczki kwasu hialuronowego mogą być szybko wchłaniane lub mieć zdolność do migracji, co skutkuje częściową utratą korekcji. Dzięki opatentowanej technologii SAX-HA™ podany żel ma tendencję do pozostania w miejscu i skupienia się w całość tak, aby utrzymać kształt i zmniejszyć przemieszczanie się żelu kwasu hialuronowego w tkance.