Biorewitalizacja

Wpływ środowiska, stres, niezdrowa dieta, szkodliwe skutki niezdrowego stylu życia, wszystkie te czynniki są bezpośrednimi przyczynami niezdrowego wyglądu. Za ich sprawą skóra jest narażona na szybsze zmiany zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Istnieje jednak szybki i bezpieczny sposób, który pozwala zatrzymać i odwrócić skutki starzenia, a także przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

HAFILLER® FineLines służy do spłycenia powierzchownych zmarszczek mimicznych jak również  intensywnie wpływa na poprawę gęstości skóry zwiększając jej sprężystość, gładkość i napięcie. Jest przeznaczony do do korekcji płytkich zmarszczek czołowych, wokół ust oraz oczu; do głębokiej rewitalizacji i odbudowy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Rewitalizacja ta polega na stymulacji naturalnych procesów naprawczych poprzez działanie kwasu hialuronowego jak również poprzez regenerację skory po mikroiniekcjach.  HAFILLER® FineLines przyczynia się również do spłycenia blizn potrądzikowych, do regeneracji po silnej ekspozycji słonecznej jak i nadmiernym odchudzaniu. Ma  działanie głęboko nawilżające.

HAFILLER® Fine Lines z uwagi na delikatne usieciowanie należy wstrzykiwać do powierzchniowej oraz środkowej warstwy skóry właściwej do głębokości 3-4mm. Zbyt płytkie podanie może skutkować widocznymi grudkami na powierzchni skóry, utrzymującymi się przez dłuższy czas (kilka tygodni).

Poprawa kondycji skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu, niemniej dla uzyskania widocznych i trwałych efektów estetycznych niezbędne jest powtórzenie zabiegu, bądź serii 3 zabiegów– co powoli na utrzymanie efektów na okres około 5 miesięcy.


Kup tutaj »
HAFILLER® do rewitalizacji: