Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dhoqzvnm/domains/estivita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dhoqzvnm/domains/estivita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dhoqzvnm/domains/estivita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
DLA PROFESJONALISTÓW – Estivita
Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

DLA PROFESJONALISTÓW

Home  /  DLA PROFESJONALISTÓW

HAFILLER® to opatentowana technologia SAX-HA™

Małe cząsteczki kwasu hialuronowego mogą być szybko wchłaniane lub mieć zdolność do migracji, co skutkuje częściową utratą korekcji. Dzięki opatentowanej technologii SAX-HA™ podany żel ma tendencję do pozostania w miejscu i skupienia się w całość tak, aby utrzymać kształt i zmniejszyć przemieszczanie się żelu kwasu hialuronowego w tkance. 

TECHNOLOGIA SAX-HA jest technologią wiązań krzyżowych, która pozwala na silne działanie samoasocjacyjne syntetycznego hydrożelu z cząsteczkami fobowymi na łańcuchach polimeru – odbywa się to przez silną asocjację hydrofobów. Asocjacja ta jest dynamiczna.

HAFILLER® to długotrwałe efekty

Efekty zastosowania preparatów HAFILLER® są natychmiastowe i długotrwałe. Najbardziej widoczne w 2-3 tygodnie po zabiegu i utrzymują się średnio przez okres 6 do 18 m-cy. Najlepsze efekty gwarantuje odpowiedni dobór preparatu oraz głębokość podania.

Trwałość efektu zabiegu jest jednak w dużej mierze sprawą indywidualną. Na czas utrzymywania się efektu ma wpływ wiele czynników takich jak wiek, kondycja skóry, tryb życia – palenie tytoniu, ekspozycja na promieniowanie UV, aktywność fizyczna, dieta, stres. Nie bez znaczenia są cechy indywidualne – głębokość zmarszczek, szybkość absorpcji kwasu hialuronowego. W przypadku stanów zapalnych i zranień dochodzi do szybszej degradacji kwasu hialuronowego.

HAFILLER® to bezpieczeństwo

Całkowicie biozgodny i biodegradowalny. Nie pochodzi od zwierząt, nie wymaga testów skórnych, Bez możliwości odrzucenia przez tkankę. Dający naturalne efekty.

Pakowany w sterylnych, pojedynczych ampułkostrzykawkach – każda z nich znajduje się w sterylnym blistrze.

Po zastosowaniu preparatów HAFILLER® w miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się typowe reakcje takie jak zaczerwienienie, tkliwość w miejscu podania, ból, obrzęk (po powiększaniu ust trwający do kilku dni), świąd, zasinienie. Zwykle ustępują samoistnie w ciągu jednego lub dwóch dni po zabiegu. Na zmniejszenie ryzyka wystąpienia poważnych działań niepożądanych ma wpływ odpowiednia technika podawania preparatów, aseptyka oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

HAFILLER® to możliwość wyboru

HAFILLER® to wachlarz aż pieciu rodzajów produktów: Fine Lines, Derm, Derm Deep, Derm Plus oraz Sub Skin w różnych pojemnościach od 0,5 do 2,0ml.

Różnorodność preparatów pozwala na szerokie spektrum działania, ponieważ każdy z pięciu wariantów posiada inną wielkość i liczbę cząsteczek kwasu hialuronowego, czyli inną gęstość i lepkość, inną zdolność absorpcji wody przez co HAFILLER® ułatwia doskonały dobór preparatu i właściwą korekcję.

HAFILLER® to wysoka czystość produktu

Kwas hialuronowy jest pozyskiwany metodami biotechnologicznymi z bakterii Streptococcus equi. Zanim zostanie zaaplikowany przez iniekcje skórne zostaje poddany procesom oczyszczania z resztek martwych bakterii. Im wyższy stopień oczyszczenia kwasu tym niższe prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych reakcji uczuleniowych i zapalnych. – HAFILLER® przechodzi potrójny proces sterylizacji – każda partia produktu jest testowana i posiada swoją indywidualną kartę zgodności z normami. Zawartość endotoksyn to mniej niż 0 25 EU/g, co jest zgodne z Europejskimi wymogami.

HAFILLER® jest sieciowany substancją BDDE (1,4-butanediol-diglycydyl-eter), rozkładaną w organizmie człowieka i całkowicie bezpieczną.

HAFILLER® to badania

Czas fermentacji enzymatycznej HAFILLER® jest krótszy niż innych, podobnych wypełniaczy. Dane pokazują, że efekty HAFILLER® utrzymują się dłużej.

Krzywa siły wyciskania HAFILLER® jest bardzij gładka niż innych podobnych wypełniaczy, co oznacza łatwiejsze iniekcje.

HAFILLER® to troska o Pacjenta

Przed zabiegiem pacjent powinien zostać poinformowany o szczegółach procedury, potencjalnych reakcjach niepożądanych związanych z iniekcjami oraz możliwych efektach ubocznych.

Konieczne jest udzielenie przez pacjenta pisemnej zgody na zabieg i wypełnienie karty pacjenta. Zaleca się znieczulenie miejsca wstrzyknięcia kremem znieczulającym. wybór metody znieczulenia jest indywidualny i określa się bezpośrednio przed zabiegiem.

HAFILLER® należy aplikować na zdrową, zdezynfekowaną skórę bez widocznych objawów zapalenia. Objętość substancji zależy od głębokości zmarszczek. Wstrzyknięcie nadmiernej ilości kwasu hialuronowego do zmarszczki może prowadzić do powstawania pasm i przebarwień skóry.

Na tydzień przed zabiegiem pacjent powinien unikać stosowania aspiryny. Po zabiegu pacjent powinien unikać ekspozycji na słońce i ciepło (kąpiele słoneczne, solarium, sauna), aż zaczerwienienie i obrzęk znikną. Pacjent musi być w pełni poinformowany o postępowaniu pozabiegowym. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które znikną samoistnie w krótkim czasie. W rzadkich przypadkach występują swędzenie oraz przebarwienia skóry.

Reakcje alergiczne pojawiają się bardzo rzadko, ponieważ kwas hialuronowy HAFILLER® jest biozgodny: identyczny z kwasem hialuronowym ludzkiego organizmu. W przypadku reakcji alergicznej u pacjenta zaleca się konsultację z lekarzem, który zdecyduje, czy konieczne jest leczenie.

a

HAFILLER® to przejrzystość działania

Przed zastosowaniem należy sprawdzić integralność opakowania i okres ważności preparatu. Jeśli podczas zabiegu igła zostanie zapchana. należy przerwać zabieg i wymienić igłę. HAFILLER® należy zużyć po otwarciu. Po zabiegu strzykawkę z pozostałościami preparatu należy wyrzucić, nie sterylizować.

HAFILLER® nie powinien być mieszany z innymi preparatami (np. stałymi wypełniaczami innych marek). HAFILLER® nie powinien być łączony z innymi metodami medycyny estetycznej, takimi jak peeling, dermabrazja i wszelkie zabiegi laserowe. HAFILLER® jest przeznaczony do użytku przez jednego pacjenta. Nie należy wstrzykiwać HAFILLER® w obszar objęty stanem zapalnym, jak również w okresie ciąży i laktacji. W przypadku chorób autoimmunologicznych lub przewlekłych HAFILLER® jest przeciwwskazany.

Jedynie profesjonaliści, którzy przeszli zaawansowane kursy z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii plastycznej mogą przeprowadzać zabiegi przy użyciu HAFILLER®.